Job Therapeuten

In Kooperation mit der

Hier finden Sie freie Stellen, die Arbeitgeber der Bundesagentur für Arbeit (BA) gemeldet oder in die JOBBÖRSE der Bundesagentur für Arbeit unter www.arbeitsagentur.de eingegeben und einer Veröffentlichung auf der Seite www.sanojobs.de zugestimmt haben. Die Daten basieren auf Angaben der Arbeitgeber. Eine gewerbliche Nutzung ist nicht gestattet.

Referenznummer
(Datum/Uhrzeit):

10000-1151636672-S
(2017-11-13 08:56:46)

Kurzbeschreibung:

Physiotherapeut/in | Aschaffenburg Land | Vollzeit ()

Einsatzort:

Kahl am Main

Stellenbeschreibung:

Zur Verstärkung unseres Teams in Alzenau suchen wir ab sofort eine/n Physiotherapeut/in (Vollzeit) Erforderliche Mindestqualifikation: - Krankengymnast/in / Physiotherapeut/in - Masseur/in und medizinische/r Bademeister/in - MLD-Zertifikat, MT (oder Interesse an Weiterbildung) Oferta pracy w Niemczech: Fizjoterapeuta/ tka | Pe?ny etat ( Fizjoterapia sportowa) Wymagania: Fizjoterapeuta/ tka po uko?czeniu szko?y wy?szej: Licencjat fizjoterapii Magister fizjoterapii Rodzaj zatrudnienia: Umowa o prac? ( Pe?ny etat) Pracodawca: riefit Physiotherapie Uwe Riemann Bran?a: Fizjoterapia, Medycyna, Placówki fizjoterapeutyczne, powy?ej 6 pracowników. Opis stanowiska Do naszej placówki w Kahl oraz Alzenau poszukujemy fizjoterapeutów z uko?czonymi studiami wy?szymi ( licencjat / magister fizjoterapii ). Mo?liwo?? pracy od 01.11.2017 lub pó?niej. ( od 30 do 40 godzin tygodniowo ). Uko?czy?e?/ ?a? kierunek fizjoterapii na wy?szej uczelni i posiadasz dodatkowe kursy typu: drena? limfatyczny, terapia manualna, gimnastyka lecznicza na przyrz?dach ? Cieszymy si? na spotkanie z Tob? ! Nie masz ?adnych uko?czonych kursów dodatkowych ? Nic nie szkodzi ! Tym bardziej cieszymy si? na spotkanie z Tob? ! Zainteresowanym oferujemy mo?liwo?? poszerzenia wiedzy dzi?ki specjalistycznym kursom w dziedzinie fizjoterapii oraz rozwój w wybranych konceptach fizjoterapeutycznych. Jakie zadania czekaj? na Ciebie ? Oprócz klasycznej pracy fizjoterapeutycznej oferujemy mo?liwo?? pracy ciekawymi konceptami oraz szerok? gam? innych ofert fizjoterapeutycznych. Odpowiedzialno?? kierownicza: Nie Miejsce pracy: Kahl nad Menem, Alzenau, Bawaria, Niemcy Znajomo?? j?zyka niemieckiego: telc Deutsch B2 lub Goethe-Zertifikat B2: Zertifikat Deutsch (ZD) Wymagane dokumenty: Dokument zezwalaj?cy na wykonywanie zawodu fizjoterapeuty w . Niemczech. Ch?tnie pomagamy w procesie uznania dyplomu . fizjoterapeutycznego w Niemczech. Kontakt: Riefit ? Physiotherapie U. Riemann Am Neuen Berg 3 63755 Alzenau info@riefit.de

Kontakt:

riefit Praxis für Physiotherapie Uwe Riemann
Frau Klebing
Am Neuen Berg 3
63755 Alzenau in Unterfranken

Bitte beziehen Sie sich bei ihrer Bewerbung auf sanojobs!

Anzeige drucken

Haemochromatosis
New diagnostic for iron overload in Hemochromatosis
www.liver-products.com